ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

Зеленський направить НАТО пропозиції до формату розширеного партнерства з Украї

18.12.2020 16:24

Зеленський направить НАТО пропозиції до формату розширеного партнерства з Україною

КИЇВ. 18 грудня. УНН. Президент України Володимир Зеленський передасть всім країнам-членам НАТО пропозиції щодо формату участі України у програмі з розширених можливостей. Про це заявила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина на онлайн-конференції послів, передає кореспондент УНН.
 
"Наші дії підкріплені конкретними діями і конкретними спроможностями. Перше – ми всі знаємо, і це достатньо публічна інформація, що Президент підтримує активний діалог з генеральним секретарем НАТО", - сказала Стефанішина.
 
З її слів, результатом такогоо діалогу і взаємодії всіх державних інституцій стало отримання Україною статусу партнера з розширених можливостей.
 
"Такі можливості вже використовуються Україною і будуть використовуватися надалі. Такі пропозиції Президент незабаром направить Генеральному секретарю, і всі столиці, всі країни Альянсу будуть їх вивчати", - зазначила віце-прем'єр.
 
Нагадаємо, 12 червня Україна здобула статус партнера з розширеними можливостями НАТО.
 
Як повідомляв УНН, Україна сподівається отримати ПДЧ наступного року на саміті НАТО.