ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

З НАГОДИ ДНЯ ВІДНОВЛЕННЯ ЛИТОВСЬКОЇ ДЕРЖАВИ У ЦЕНТРІ КИЄВА ВІДБУЛАСЬ АКЦІЯ «СЕРЦ

17.02.2015 07:51

15 лютого 2015 року у центрі Києва відбулась акція «Серце єдності», яка була присвячена 97-ій річниці з Дня відновлення Литовської Держави та солідарності литовського народу з Україною.

 

Прапори Литви і України довжиною у 200 метрів, що були розкриті біля Київської міської державної адміністрації, були пронесені Хрещатиком і об’єднані у єдине символічне серце на Європейській площі, де учасників акції привітали Тимчасовий Повірений у справах Литовської Республіки в Україні Гвідас Кєрушаускас, Міністр Кабінету Міністр України Анна Онищенко, Заступники міністрів молоді і спорту, освіти і науки, охорони здоров’я, культури, а також координатор громадської акції сигнатар Акту про незалежність Литви від 11 березня Ірена Андрукайтєнє і режисер Ерікас Друскінас.

В акції під патронатом Голови Сейму Литовської Республіки Лорети Граужінєнє взяли участь кілька тисяч учнів, студентів, українських політиків, жителів та гостей Києва. Акцію супроводжував військовий оркестр.

Організатори акції: Посольство Литовської Республіки в Україні, Анікщяйська прогімназія ім. А. Вєнуоліса, українська молодіжна громадська організація «Серце до серця» і Київська державна міська адміністрація.