ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

В Україні відзначається 30-та річниця відновлення Незалежності Литви

05.03.2020 10:45

Цикл заходів з нагоди 30-ої річниці відновлення Незалежності Литви розпочався 2 березня у Національній Філармонії України унікальним концертом королеви литовської народної пісні Вероніки Повільонєнє, неповторної української виконавиці Уляни Горбачевської і корифея литовського джазу Пятраса Вішняускаса. У заході взяли участь більше 600 гостей: політиків, суспільних діячів, дипломатів, журналістів, митців, членів литовського товариства і представників бізнесу.

З нагоди 30-ої річниці відновлення Незалежності Литви 3 березня за підтримки Посольства в Інституті міжнародних відносин відбулась конференція «Литва після 30 років: пам'ять, політика і досвід для України», організаторами якої стали литовський Університет Вітаутаса Великого і Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

4 березня у Львові відбувся концерт «Музика на перетині фрі-джазу і фольклору», присвячений 30-ій річниці відновлення Незалежності Литви та 20-ій річниці Генерального Почесного консульства Литовської Республіки у Львові. Спільна програма фольклорно-джазового дуету з Литви – Вероніки Повільонєне та Пятраса Вішняускаса разом з українською співачкою Уляною Горбачевською розповіла слухачам про волю та прагнення до свободи сучасною мовою синтезу джазу та фольклорних пісень.

11 березня у Єврейському культурному центрі «Beit Grand» планується відкриття фотовиставки литовського художника Саулюса Паукштіса «Єврейський Вільнюс» і концерт литовських виконавців нового покоління - віолончеліста Гліба Пишняка, скрипальки Далі Дєдінскайтє та піаністки Сімони Заянчаускайтє.