ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

ЦИМИ ВИХІДНИМИ В ОДЕСІ ВІДБУВСЯ ЛИТОВСЬКИЙ ЯРМАРОК

29.06.2015 12:26

27-28 червня в Одеському Міському парку відбулась презентація литовської культури, народних ремесел, музики, національної кухні, можливостей бізнесу, туризму та навчання у Литві. Такий захід в одному із найважливіших центрів бізнесу, культури і туризму України відбувся вперше.

 

Під час відкриття свята, яким зацікавилась велика кількість одеситів та гостей міста, Посол Литви в Україні Марюс Януконіс порадів можливості привезти до Одеси частинку Литви  та виказав упевненість, що цей захід сприятиме будівництву нових мостів спілкування між литовцями та одеситами.

Гостей привітав міський голова Одеси Геннадій Труханов, який подякував Литві за постійну підтримку і висловив надію, що щойно відкритий новий прямий авіа маршрут Одеса-Вільнюс ще більше сприятиме співпраці Вільнюса і Одеси.  

У святі взяли участь представники Литовського фонду підтримки обмінів у сфері освіти, Департаменту туризму Литви, Посольства Литовської Республіки в Україні, капели Вільнюської колегії «Ворута», ансамбль Київського товариства литовської культури «Сясулєс», український гітарист-віртуоз Енвер Ізмайлов.

Литовський ярмарок організований Посольством Литовської Республіки в Україні у співпраці з Одеською міською радою, Почесним консулом Литовської Республіки в Одесі та іншими  спонсорами заходу.

Фото - Євген Скліфасовський