ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

У Литві повсюдно проведуть тестування медиків на COVID-19

10.11.2020 10:56

Врач в защитной маске со шприцем и тестом на коронавирус

Обстеження буде проведено у всіх медичних і соціальних установах, крім забезпечують соціальну опіку над дітьми
 
ВІЛЬНЮС, 10 листопада. У Литві повсюдно буде проведено профілактичне тестування на коронавірус для персоналу всіх лікувальних установ, студентів-стажерів, персоналу аптек і співробітників соціальних установ, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.
 
Також профілактичне тестування протягом тижня пройдуть працівники установ соціальної опіки, за винятком установ, які забезпечують соціальну опіку над дітьми, які перебувають в безпосередньому контакті з жителями установи соціальної опіки.
 
Персонал для обстеження повинен бути відібраний з усіх відділень установи, які мають прямий контакт з пацієнтами, а також з аптек, які діють на території лікувального закладу.
 
Один і той же працівник повинен проходити профілактичне обстеження не частіше одного разу на два тижні.
 
Відзначається, що рівень захворюваності коронавірусів в Литві в даний час складає 470,3 випадки на 100 тисяч жителів.
 
У Литві з 7 листопада введено карантин. Режим буде діяти три тижні. Влада країни не виключає посилення обмежень, якщо введені заходи не завадять поширенню інфекції.
 
За весь час в країні виявили понад 25,7 тисяч випадків коронавируса. В даний час хворіють 19600 чоловік. Померли 210 пацієнтів.
 
Всесвітня організація охорони здоров'я 11 березня оголосила спалах нової коронавирусной інфекції COVID-19 пандемією. За останніми даними ВООЗ, в світі виявлено понад 50,4 мільйона випадків зараження, понад 1,2 мільйона чоловік померли.