ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

У Литві обговорюється питання про продовження загальнонаціонального карантину

24.11.2020 09:05

У Литві обговорювалося питання продовження карантину до 31 грудня, проте надійшла пропозиція завершити його 16 або 17 грудня. Про це заявив в. о. міністра охорони здоров'я республіки Ауреліюс Верига, пише Sputnik Литва.
 
Рішення про продовження чи ні даного загальнонаціонального режиму, спочатку введеного в Литві з 8 до 29 листопада, має прийняти новий уряд. На думку Вериги, поточна третій тиждень карантину має вирішальне значення. Він зазначив, що, за прогнозами вчених, пік захворюваності в балтійській республіці повинен відбутися вже зараз.
 
«Минулого тижня, хоча і більш повільними темпами, у нас збільшувалася кількість хворих. Також прогнозувалося, що за цей період ми повинні досягти приблизно 2,3 тисячі або 2,4 тисячі випадків в день. Схожа цифра і є. Якщо карантин працює, можливо, до кінця тижня ми побачимо зниження. Цей тиждень буде критичною, вона покаже, як змінюється ситуація », - відзначив в. о. голови МОЗ Литви.
За даними Національного центру громадського здоров'я, за минулу добу в балтійській республіці зареєстровано 1 192 нових випадки COVID-19, шість чоловік померли. Всього з початку пандемії в країні було виявлено понад 48,2 тисячі випадків коронавируса, майже 400 пацієнтів померли.
 
Нагадаємо, з 8 листопада в Литві діє тритижневий загальнонаціональний карантин. Через складну ситуацію з коронавірусів в республіці депутати литовського Сейму змушені на тиждень піти на віддалену роботу.