ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

У ПОСОЛЬСТВІ ЛИТВИ В УКРАЇНІ НАГОРОДЖЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ

23.01.2015 10:20

У Посольстві Литовської Республіки в Україні за участю Тимчасового Повіреного у справах Литовської Республіки в Україні Гвідаса Кєрушаускаса, Заступника Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Миколи Мовчана, Заступника Міністра освіти і науки України Павла Полянського, голови правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» Павла Горінова відбулося нагородження переможців і призерів ІІ Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць».

 

Конкурс проводився за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України Посольством Литовської Республіки в Україні спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» у жовтні-грудні 2014 року.

У конкурсі взяли участь понад 10 тисяч дітей і молоді навчальних закладів України, членів дитячих і молодіжних громадських організацій. Усього на фінал конкурсу надійшло 534 роботи.

За словами Гвідаса Кєрушаускаса цьогоріч участь в конкурсі «Я – європеєць» взяло значно більше учнів: якщо минулого року їх було близько 3000, то цьогоріч – понад 10000. «Нам приємно, що ця тема така важлива для української молоді, що учні розуміють важливість демократії, свободи, верховенства права, про які писали в своїх есе. Бо це ті цінності, на яких побудований Європейський Союз, і Литва підтримує рішення українського народу стати членом ЄС», – повідомив Гвідас Кєрушаускас.

Заступник Міністра освіти і науки України Павло Полянський також привітав учнів із перемогою: «Можна казати про Європу як про об’єднання , як географічне поняття. Але першою чергою, коли ми кажемо, що ми є європейцями, то передусім має йтися про цінності», - зазначив він. Заступник Міністра також привітав усіх присутніх з Днем української соборності і свободи та висловив щиру вдячність литовським друзям, побратимам, які підтримували Україну в період Революції гідності і підтримують сьогодні у тяжку військову годину.

«Дуже приємно бути присутнім на цьому конкурсі, бачити ваші щасливі посмішки. У кожному Міністерстві є заступники Міністрів з питань європейської інтеграції, які імлементують європейську політику, тому для мене велика честь бути сьогодні разом з вами. Велика кількість учасників конкурсу «Я – європеєць» свідчить про зацікавленість, активну позицію української молоді», – зазначив Микола Мовчан, заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції.

Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», голова журі конкурсу також подякував усім учасникам, керівникам, батькам за відданість європейським прагненням, активну громадську позицію та високий патріотизм.

За рішенням журі Конкурсу автори кращих робіт, які зайняли І місця, візьмуть участь у міжнародній поїздці до Литовської Республіки, яка відбудеться 18-23 квітня 2015 року. Призери конкурсу нагороджені дипломами та цінними подарунками.

Отже переможцями конкурсу стали:

І місця:

Єрмакова Ксенія, учениця Запорізького багатопрофільного ліцею № 62;

Бабаянц Карина, учениця Лиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Роздільнянського району Одеської області;

Шишка Валерія, учениця Спеціалізованої школи № 246 з поглибленим вивченням англійської мови Дніпровського району м. Києва;

Загоруйко Людмила, учениця Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13;

Кузькова Галина, учениця Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Харківської області;

Сивокінь Тетяна, учениця Лубенської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 Полтавської області;

Кісанова Шаміра, учениця Золотоніської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Черкаської області;

Бабаянц Олександра, учениця Лиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Роздільнянського району Одеської області;

Бондаренко Андрій, учень Лохвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Полтавської області;

Яковлєва Аліна, учениця Донецького ліцею “Інтелект”;

Куруц Олександра, учениця Мукачівської спеціалізованої школи I–III ступенів № 4з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів  Закарпатської області;

Палій Лідія, учениця Гвіздецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Коломийського району Івано-Франківської області;

Петрунів Софія, учениця СЗШ № 68 м. Львова;

Маруженко Діана, учениця Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 78 Печерського району м. Києва;

Челнінська Вікторія, учениця Іллічівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Братської районної ради Миколаївської області.

 

ІІ місця зайняли:

Орел Андрій, учень Черкаської гімназії № 9 імені О.М.Луценка;

Лістратова Валерія, учениця Ізюмської гімназії № 1 Харківської області;

Смаглій Мар’яна, учениця Яготинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Київської області;

Діденко Дмитро, учень Воскресенської ЗОШ І- ІІІ ступенів Приазовського району Запорізької області;

Паук Олександр, учень Мукачівської спеціалізованої школи I–III ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Закарпатської області;

Чернявська Альона, учениця Запорізької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 94;

Сабов Ксенія, учениця Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Хустського району Закарпатської області;

Покора Михайло, учень СЗШ № 68 м. Львова;

Гнатовський Андрій, учень 11 класу Одеської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 41;

Овчиннікова Валерія, учениця Волноваського ліцею Донецької області;

Калиниченко Юлія, учениця Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням біології Дніпропетровської області;

Коптєва Марія, учениця Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10;

Гогохія Валерія, учениця Варвинської районної гімназії Чернігівської області;

Березніцький Дмитро, учень Чотирбоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепетівського району Хмельницької області;

Бездєнєжна Дар’я, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Луганської області.

 

ІІІ місця зайняли:

Камалова Аліна, учениця Южненської авторської М.П.Гузика експериментальної спеціалізованої ЗОШ-комплексу І-ІІІ ступенів Одеської області;

Галушка Анжеліка, учениця Нижньодуванської ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області;

Сич Карина, учениця Озерненської гімназії Житомирської області;

Соболь Катерина, учениця Володимирівського НВК Приазовського району Запорізької області;

Накорик Вікторія, учениця СЗШ І-ІІІ ступенів № 2 імені воїна-інтернаціоналіста С.В. Гаврилюка Крижопільського району Вінницької області;

Кашул Сергій, учень Чернівецького ліцею № 3 медичного профілю;

Мовсесян Кармен, учениця Київської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 78;

Горобець Вікторія, учениця НВК “Новомалинська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ (ясла – садок)” Рівненської області;

Петренко Анна, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості Олександрівського району при Куколівському НВК Кіровоградської області;

Ухіна Ольга, учениця Помічнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Добровеличківського району Кіровоградської області;

Охрименко Валентина, учениця Малинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Житомирської області;

Круш Тетяна, вихованка Центру туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації;

Паршукова Марія, учениця Киселівського НВК Чернігівського району Чернігівської області;

Затонський Всеволод, учень Навчально-виховного об’єднання № 28 м. Дніпропетровська;

Міщанин Вікторія, учениця Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Львівської області;

Шмалій Анна, учениця Подовської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новотроїцького району Херсонської області;

Глінчевська Олена, учениця Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28;

Попович Мирослава, учениця Мукачівської спеціалізованої школи I–III ступенів № 4  з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Закарпатської області;

Сова Юлія, учениця Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1;

Білецька Валерія, учениця НВК “СЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія” м. Гайсина Вінницької області;

Шмендель Марта, учениця Здолбунівської гімназії Рівненської області;

Совик Яна, учениця Кременецького ліцею імені У. Самчука Шумського району Тернопільської області.