ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

У Києві відзначили Сторіччя державності країн Балтії

26.06.2018 09:14
 

21 червня у Національному заповіднику «Софія Київська» в Києві міністри закордонних справ Литви і України Лінас Лінкявічюс і Павло Клімкін відкрили захід з нагоди Сторіччя відновлення державності Литви, Латвії і Естонії.

Л. Лінкявічюс під час свого виступу зазначив, що країни Балтії єдині і послідовно підтримують Україну, її євроатлантичні прагнення та збереження її територіальної цілісності. Він побажав Литві, Латвії, Естонії і Україні й надалі розвивати дружні стосунки та впевнено вступити в нове сторіччя з новими сміливими ідеями.

На заході виступила джазова група «The stones Quartet», в якій об’єднались  молоді виконавці з Литви, Латвії і Естонії. Квартет був створений у 2012 році і виступав з концертами у країнах Балтії, також на джазових фестивалях у Чехії, Німеччині, випустив диск «Балтійські ескізи».

Міністри закордонних справ Литви і України під час заходу також відвідали виставку робіт українського художника Юрія Химича (1928-2003). На виставці представлені роботи, що були створені під час перебування художника у Вільнюсі, Таллінні та Ризі у 1960-х та на початку 1970-х років. Яскраві роботи свідчать про захоплення художником архітектурою балтійських столиць.

У спільному заході трьох балтійських країн взяли участь представники Уряду України, політики, друзі та українськи партнери країн Балтії, представники товариств литовців, латвійців та естонців в Україні.

Л. Лінкявічюс 21-23 червня відвідує Київ і Луганську область. Під час візиту до Луганської області Міністра Л. Лінкявічюса супроводжують представники литовського бізнеса.

 

За інформацією Міністерства закордонних справ Литовської Республіки