ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

6 липня Гімн Литви голосно зазвучав у Києві

12.07.2018 08:52
 

З нагоди Дня Литовської Держави литовці Києва, їх близькі, друзі Литви і співробітники Посольства разом із усіма литовцями світу виконали Гімн Литви. Цього року до виконавців долучилась і разом з усіма заспівала володарка прекрасного голосу співачка Аліє Хаджабадинова.

Також у цей день в галереї "КалитаАртКлуб" була урочисто відкрита виставка ювелірних виробів «Голоси та предмети регіону Жямайтія» литовської мисткині Еґлє Чєяускайтє-Ґінталє. На виставці представлені прикраси, брошки, медалі, інші об’єкти, що були створені з різних матеріалів та різними техніками.

Проект реалізовано Посольством Литовської Республіки в Україні, ГО "Міжнародний інститут культурної дипломатії" спільно із Інститутом культури Литви, галереєю "КалитаАртКлуб" та portaArtis.

Виставка у галереї "КалитаАртКлуб" (Київ, вулиця Малопідвальна, 21/8) триватиме до 4 серпня 2018 року. Запрошуємо відвідати!