ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

УКРАЇНСЬКІ СТУДЕНТИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ФОРУМІ З ПИТАНЬ ПОЛІТИКИ БЕЗПЕКИ

20.05.2015 16:50

В Одеському Національному Університеті імені І.І. Мечникова 17-19 травня відбувся Молодіжний Євроатлантичний безпековий форум , у якому взяли участь 60 студентів з Одеського, Миколаївського і Херсонського регіонів.

 

 „У цей особливо нелегкий для України час маємо зрозуміти і говорити про міжнародну політику і політику безпеки, роль України у них та перспективи на майбутнє. Відрадно, що Форум зацікавив стількох студентів», - під час відкриття заходу зазначив Посол Литви в Україні Марюс Януконіс.

У перший день Форуму студенти з експертами та аналітиками з Литви, України, Данії, Сполученого Королівства та НАТО дискутували про зміни середовища політики безпеки, виклики, що постають перед Україною, гібридну війну, співпрацю між НАТО і Україною.

На другий день студенти самі стали послами країн НАТО і під час симуляції мали нагоду приймати рішення у Північноатлантичній Раді та у Комісії НАТО - Україна.

Організаторами Молодіжного Євроатлантичного безпекового форуму  стали Одеський Національний Університет імені І.І. Мечникова та Посольство Литовської Республіки в Україні, яке у 2015-2016 роках виконує функції контактного посольства НАТО.

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.