ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

20 МОЛОДИХ ШАХІСТІВ З УКРАЇНИ ВИЇХАЛИ НА ТУРНІР ДО ЛИТВИ

01.07.2015 08:28

1 липня делегація з двадцятьох молодих українців відправилася на міжнародний литовсько-український дитячий шаховий турнір, організатором якого є Посольство Литовської Республіки в Україні.

 

Турнір відбуватиметься у Сеймі Литовської Республіки 2-4 липня і присвячений Дню Литовської Держави та 25-річчю прийняття Декларації про державний суверенітет України.

Повноважний міністр Гвідас Кєрушаускас, вітаючи молодих шахістів у Посольстві, зазначив: «Такими ініціативами ми намагаємося сприяти розвитку зв’язків та солідарності між литовцями і українцями. Діти матимуть нагоду не лише поспілкуватись та позмагатись з литовськими однолітками, але й ознайомитись з культурою та історією Литви».

У заході взяв участь Заступник міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, який подякував Литві за прекрасну співпрацю та розвиток зв’язків між спортивними товариствами та молодіжними організаціями Литви і України.

Під час подорожі Литвою українські діти відвідають Вільнюс, Тракай і Кєрнавє.