ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

Перша виставка мистецтва країн Балтії в Сумах

15.05.2019 14:56

14 травня у місті Суми була відкрита виставка «Балтійська симфонія», до якої увійшли художні роботи естонських, латвійських і литовських авторів з фондів місцевого Художнього музею.  

 

У відкритті виставки взяли участь посли трьох Балтійських країн в Україні, представники влади і громадськості Сумської області та міста. Під час заходу Посол Литви М. Януконіс зазначив: «Ця виставка – прекрасна нагода відзначити День Європи в Україні та 30-річчя «Балтійського шляху». Перша спільна презентація мистецтва трьох країн в Сумах підкреслює солідарність Естонії, Латвії і Литви та їхню підтримку Україні».

Відвідувачі виставки зможуть побачити роботи В. Юркунаса, Й. Кузьмінскіса, Д. Тарабільдєнє  та інших художників, пізніше є плани предсавити виставку й в інших містах України. Захід відбувся за сприяння Міністерства закордонних справ Литви.

Того ж дня посли Балтійських країн взяли участь у дискусії в Сумському державному університеті на тему опору громадськості гібридним викликам.