ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

Відбулися тренінги в рамках проекту «Досвід Литви для України – нові можливості

14.06.2018 09:12
 

В рамках проекту «Досвід Литви для України – нові можливості співпраці з ЄС», який реалізовує Інститут міста спільно з литовською спільнотою консультантів UAB „JOSTRA“ та Генеральним почесним консульством Литовської Республіки у Львові було проведено тренінги, які допоможуть львів’янам якнайкраще зрозуміти переваги співпраці з країнами ЄС.

Проект має на меті передачу досвіду Литви, який пов’язаний з інтеграцією країни в ЄС, із засобами та інструментами збільшення ефективності проектів, з можливостями створення стійкого середовища і активації регіонального розвитку.

Додамо, що проект стартував у квітні 2018 року, вже проведено міжнародну конференцію «Литва-Західна Україна: можливості для співробітництва в ЄС», яка стала поштовхом для реалізації якісного дослідження потреб та проблем розвитку міста та області у контексті співробітництва України та Литви.

Наступним етапом стало проведення якісних обговорень та тематичних семінарів за участі профільних спеціалістів, громадських активістів, представників влади.

Протягом 12-13 червня було проведено три тренінги та публічну дискусію за участі литовських експертів.

Варто зазначити, що у форматі семінару, були обговорені актуальні питання ефективної оцінки інвестицій структурних фондів ЄС, учасники семінару дізналися більше про способи і методи оцінки інвестиційних проектів, спрямованих на отримання фінансової допомоги ЄС, також ознайомилися  із методом аналізу витрат та переваг (Cost Benefit Analysis - CBA). Експерт семінару, др-р Йонас Стравинскас, директор ЗАТ “JOSTRA”. Експерт у Європейській Комісії Horizon2020, наголошує, що для використання інвестицій фондів ЄС важливо щоб були обрані ефективні рішення, які б надали максимальну користь для економіки майбутнього і вирішили існуючі проблеми в органах місцевого самоврядування.

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.