ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

У Києві сьогодні був підписаний Меморандум щодо тристоронньої співпраці

15.02.2019 12:02

У Києві сьогодні був підписаний Меморандум щодо тристоронньої співпраці

Створено: 2019.02.15 / Оновлено: 2019.02.15 15:27
  •  
  •  
 
 

15 лютого у Посольстві Канади в Києві був підписаний Меморандум про наміри щодо тристоронньої співпраці у сфері укріплення адміністративних навичок в Україні та виконання громадських інвестиційних проектів.

Тристоронній Меморандум підписали Віце-прем'єр-міністр України — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, Посол Литви в Україні Марюс Януконіс і Директор українського представництва Канадської агенції “Agriteam Canada Consulting LTD” Tawnia Sanford Ammar. Литва планує надавати технічну підтримку, що виконуватиметься через Канадський фонд з розвитку співпраці. У церемонії підписання також взяли участь Депутат Сейму Литовської Республіки Андрюс Кубілюс і Посол Канади в Україні Роман Ващук.

Тристоронній Меморандум є важливою складовою частиною литовської ініціативи «Новий Європейський план для України».  План передбачає комплекс заходів політичної і практичної підтримки України з метою забезпечити послідовність євроінтеграційних процесів в Україні, її економічного зростання та інвестиційної привабливості.