ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

Представники Литви і України ініціюють проект народної єдності

23.01.2019 12:00

Представники Литви і України ініціюють проект народної єдності

Створено: 2019.01.23 / Оновлено: 2019.01.23 19:08
  •  
  •  
 
 

22 січня відбулась презентація скульптури «Шлях до Соборності України», що  буде встановлена у м. Біла Церква і виконується у співавторстві з литовським скульптором Тадасом Гудаускасом.

У презентації взяли участь автор скульптури, також архітектор С.Памярняцкіс, Посол Литви в Україні М.Януконіс, Почесний консул Литви у Київській області Ю.Литвиненко, представники влади і громади міста.

Посол Марюс Януконіс відзначив, що 22 січня відзначається важлива дата – створення Ланцюга Єдності, і ця подія має бути не менш відомою у світі, ніж масова акція «Балтійський шлях», яку свого часу провели представники країн Балтії.

Арт-об'єкт імітуватиме монолітну стіну із вирізаними силуетами фігур людей, що, стоячи, тримаються за руки - символізуючи живий ланцюг єдності. Зведуть скульптуру з цеглин ручної роботи, кожна з яких матиме іменну символіку. Тому будь-який житель міста чи держави матиме можливість, за бажанням, замовити цеглинку зі своїм іменем й таким чином, стати частиною «Шляху до соборності України».