ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

Запрошуємо на форум „Life Sciences Baltics“

31.08.2018

Запрошуємо на форум „Life Sciences Baltics“

 

Запрошуємо українських представників взяти участь у найбільшому серед країн Балтії і Північної Європи міжнародному форумі наук про життя „Life Sciences Baltics“, який відбудеться 26-27 вересня 2018 року у Вільнюсі.     

Це єдиний міжнародний форум у країнах Балтії, що надає можливість зустрітися експертам у галузі біотехнологій, медичного обладнання, фармакології, обмінятися ідеями, знайти нових партнерів.

Цього року передбачається, що у заході візьмуть участь близько 1500 учасників і делегацій з Японії, Ізраїлю, Об’єднаного Королівства, США та інших країн, що займають лідируючі позиції у галузі наук про життя. Під час дводенної конференції обговорюватимуться найновіші тенденції у вказаній галузі – виклики при використанні методу імунотерапії для пацієнтів, що хворіють на рак, 3D друк у медицині, роль персоналізованої медицини, електронні засоби охорони здоров’я, застосування лазерних технологій, потенціал стовбурових клітин та інші теми.

Серед 60-тьох доповідачів світового рівня буде й лауреат Нобелівської премії 2012 року Браян Кобилка, який нагороджений за дослідження рецепторів-ГТФаз.

Крім того, під час форуму „Life Sciences Baltics“ діятиме виставка, у якій візьмуть участь більше 60-тьох компаній з США, Німеччини, Італії, Естонії,  Литви, Латвії, Китаю, Об’єднаного Королівства.

Під час заходу буде організовано більше 1500 бізнес-зустрічей, десять найперспективніших стартапів з країн Балтії представлять свої бізнес-ідеї для потенційних інвесторів.

Організатор заходу – литовська агенція з питань підприємництва і експорту “Versli Lietuva”. Захід відбувається кожні два роки з метою ознайомлення представників різних держав, експертів і лідерів сектору наук про життя з потенціалом країн Балтії у цій сфері.

Більше інформації та реєстрація на захід:  www.lsb2018.com