ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

Заступник міністра закордонних справ Литви зустрівся з учениками та вчителями з

31.08.2018

Заступник міністра закордонних справ Литви зустрівся з учениками та вчителями з України

Заступник міністра привітав переможців конкурсу і подякував їм за активну участь. «Наче молоді «посли» Ви представляєте свою країну і сьогодні тут, у Вільнюсі, разом з нами святкуєте її Незалежність. Європі потрібна міцна, активна, творча Україна і ви - її майбутнє.  Ви створюєте не лише нові зв’язки з Литвою, але й своє європейське майбутнє. Твердо ступайте шляхом незалежності», - зазначив Д. Скусявічюс.

Автори плакатів представили свої роботи і розповіли, як відбувався творчий процес їх створення. Вручивши учням пам’ятні дарунки, Заступник міністра запевнив, що Литва підтримує й надалі підтримуватиме Україну,  усіляко допомагатиме тим, хто сьогодні ціною свого життя захищає вільну і незалежну Україну та її територіальну цілісність.

Переможці конкурсу також взяли участь у відзначенні Дня Незалежності Україні на пл. імені Тараса Шевченка у Вільнюсі, відвідали історичні місця Литви у Тракаї, Каунасі і Друскінінкаї.

Конкурс плакатів відбувся у квітні-червні цього року  за ініціативою Посольства Литовської Республіки в Україні, комунального підприємства «Кременчуцький центр міжнародних зв'язків і економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» Кременчуцької міської ради Полтавської області і Литовського центру дітей і молоді. Щиро дякуємо Міжнародним авіалініям України, підприємствам «Вічюнай Україна», «Понтем УА», компаніям «НЕВДА» і «ТУТА» за підтримку цієї ініціативи.