ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

Перший випадок зараження COVID-19 серед норок виявлений в Литві

27.11.2020 09:30

Перший випадок зараження COVID-19 на норковій фермі виявлений в Литві. Про це повідомляє литовська Державна ветеринарно-продовольча служба.
 
На норковій фермі Йонавского району після раптової смерті 169 норок і аналізів їх зразків було підтверджено, що серед тварин були інфікування COVID-19. Також коронавірусів заразився один з працівників на фермі. В результаті дослідження було встановлено, що коронавірус міг бути переданий норкам від сільськогосподарських робітників.
 
Близько 40 норок, яких містили в порушених інфекцією приміщеннях ферми, будуть знищені. Всього в цьому господарстві налічується близько 60 тисяч звірків. Контроль за їх стан посилений.
 
5 листопада в Данії вирішили знищити всіх норок на звірофермах для запобігання поширенню мутованого коронавируса. У цих тварин виявили інфекцію, яка поширюється на людей і сприяє ослабленню здібності до утворення антитіл. В даний час зареєстровано 12 осіб з таким вірусом. Пізніше стало відомо, що влада ще не прийняли остаточного рішення і роздумують над тим, що робити з тваринами.
 
Всесвітня організація охорони здоров'я підтвердила сприйнятливість норок до коронавірус, що робить їх небезпечними для людей. У зв'язку з цим існує ризик того, що популяція цих тварин може сприяти передачі вірусу.