ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

Після прибуття з країн, де виявлений після мутації COVID, потрібно тест

16.11.2020 11:00

Новые данные о тестах на коронавирус: что нужно знать | События в мире -  оценки и прогнозы из Германии и Европы | DW | 18.11.2020

Прибувають з шести країн, на Норочень фермах яких був виявлений після мутації штам коронавируса, з понеділка повинні будуть проходити тест на COVID-19, зі списку сильно порушених стан виключені Словаччина.
 
Проходити тест повинні будуть прибувають з Данії, Іспанії, Італії, США, Нідерландів та Швеції, повідомило в п'ятницю Міністерство охорони здоров'я Литви.
 
Прибувають з цих країн повинні мати негативною відповіддю лабораторного дослідження на коронавірус, виконаного не пізніше, ніж за 48 годин до прильоту, або протягом 24 годин після прибуття зареєструватися для такого тесту.
 
До отримання негативного результату людині доведеться ізолюватися.
 
Цей захід вводиться тимчасово для вивчення мутованого штаму експертами і його загрози для здоров'я людини.
 
Міністерство також повідомляє, що зі списку сильно порушених вірусом країн виключена Словаччина.
 
«Оскільки Литва потрапила в червону зону поширення вірусу, порушеними зонами вважаються лише ті регіони та держави, що знаходяться в сірій зоні: Північна Ірландія, Ліхтенштейн, Швейцарія та всіх третіх країн», - йдеться в повідомленні міністерства.
 
З урахуванням показників захворюваності та інших індикаторів, зарубіжні країни розділені на зелену, жовту і червону зону. Країни, які не надають дані Європейського центру контролю і превенції захворювань, або в яких за сім днів виконується 300 і менше тестів на 100 тис. Жителів, потрапляють в сіру зону.
 
Якщо пасажир не виходить з транзитної зони аеропорту, що знаходиться в сильно порушеної вірусом країні, він не буде вважатися мали контакт.
 
Міністерство нагадує, що кожен прибуває або повертається в Литву, незалежно від виду транспорту міжнародними маршрутами повинен зареєструватися електронним способом в Національному центрі громадського здоров'я (НЦОЗ). Це означає, що перед посадкою в транспортний засіб він повинен заповнити інтернет-анкету НЦОЗ і отримати підтвердження - так званий QR код, а в інших випадках не пізніше ніж через 12 годин після повернення або прибуття в Литву міська рада зобов'язана зареєструватися в НЦОЗ.
 
Список сильно порушених вірусом країн публікується щоп'ятниці, він вступає в силу з понеділка.