ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

ПОСОЛ ЛИТВИ ВРУЧИВ ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ ВІРЧІ ГРАМОТИ

26.05.2015 12:53

26 травня 2015 року Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс вручив вірчі грамоти Президенту України Петру Порошенку.

 

У свої промові Посол М.Януконіс зазначив, що Литва дуже цінує партнерство двох країн і теплі зв’язки між людьми, які відчуваються на кожному кроці. «Литва й надалі підтримуватиме суверенітет та територіальну цілісність України», - сказав М. Януконіс. За словами Посла, Україна має усі можливості стати історією успіху Європи, а Литва й надалі активно підтримуватиме зусилля України на євроінтеграційному шляху.

Президент України П. Порошенко під час церемонії подякував за виключно послідовну та принципову позицію керівництва Литви щодо протиправної анексії Криму та агресії Росії проти України. Він також підкреслив значний внесок Литви у формуванні спільної позиції Європейського Союзу щодо України та у наданні країні економічної, гуманітарної та експертної допомоги.

Фото прес-служби Адміністрації Президента України