ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

Президент Литвы обсудил с лидерами ЕС вторую волну пандемии

30.10.2020 09:19

Президент Литвы Гитанас Науседа, архивное фото

 

Глава литовської держави відзвітував про те, які заходи, викладені в плані Єврокомісії, республіка вже виконує
 
ВІЛЬНЮС, 30 жовтня - Sputnik. Президент Литви Гітанас Науседа обговорив з лідерами ЄС на дистанційному засіданні Європейської ради скоординовану відповідь на другу хвилю пандемії, повідомляє прес-служба президентського палацу.
 
Зустріч проходила в четвер. Учасники високо оцінили ефективність прийнятих рішень щодо збереження вільного пересування людей, товарів і послуг та безпеки населення. Крім того, були обговорені питання, пов'язані з підвищенням відстеження контактів, розробкою ефективного тестування, розпізнаванням експрес-тестів на антигени і вакцинацією.
 
"Щоб успішно запобігти поширенню пандемії, нам необхідно приймати і реалізовувати рішучі заходи, належним чином інформувати про них громадськість і ділитися передовим досвідом. У найближчому майбутньому для всіх країн, в тому числі і для Литви, буде дуже важливо розробити національні стратегії тестування і вакцинації на основі рекомендацій Європейської комісії ", - сказав Науседа.
 
Литовський лідер підтримав представлені ЄК план управління пандемією і намір виділити 100 мільйонів євро на експрес-тести на COVID-19. Політик нагадав, що Литва вже виконує деякі із заходів, які були озвучені. Наприклад, загальні рекомендації по переміщенню громадян як на рівні ЄС, так і на національному, а практику поділу регіонів в залежності від ступеня поширення пандемії.
 
Крім того, президент республіки підняв питання про надання захисного і випробувального устаткування, зазначивши, як важливо їх ефективна поставка на рівні ЄС.
 
За останніми даними, з початку пандемії в Литві заразилися понад 13 тисяч осіб, 150 пацієнтів померли.
 
Всесвітня організація охорони здоров'я 11 березня оголосила спалах нової коронавирусной інфекції COVID-19 пандемією. За останніми даними ВООЗ, в світі виявлено понад 44,3 мільйона випадків зараження, понад 1,1 мільйона чоловік померли.