ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

У ПОСОЛЬСТВІ ЛИТВИ В УКРАЇНІ ЗАПРОВАДЖУЄТЬСЯ НОВА ВІЗОВА ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА (В

27.05.2015 08:22

23 червня 2015 року у Посольстві Литви в Україні запроваджується нова Візова інформаційна система (ВІС), яка допоможе забезпечити єдину політику Європейського союзу у видачі віз, безпеку Шенгенського простору та ефективний контроль зовнішніх кордонів.

 

Ця система вже запроваджена у представництвах країн Шенгену в Африці, Середній Азії, Північній та Південній Америці, Австралії, Південно-Східній Азії, Західних Балканах та Туреччині.

Обмін інформацією бази даних ВІС між країнами Шенгену полегшить та гармонізує процедури видачі віз та перетину зовнішніх кордонів.

У базі даних будуть накопичуватися особисті відомості, фотографії та біометрична інформація відбитків пальців осіб, які звертаються за отриманням Шенгенської візи. Під час перетину зовнішніх кордонів Шенгенського простору зібрані дані використовуватимуться для перевірки подорожуючої особи.

Поступово ВІС буде запроваджена у всіх представництвах країн Шенгену.

Звертаємо Вашу увагу, що з 23 червня 2015 року змінюється форма заявки (анкети) на отримання Шенгенської візи (типу С): https://visa.vrm.lt/epm/

Заявки на отримання Шенгенської візи (типу С) з анкетами попередньої форми прийматимуться візовими центрами (http://www.vfsglobal.com/lithuania/ukraine/english/contact_us.html ) до 11 червня 2015 року включно.

Документи на отримання Шенгенської візи (типу С) з анкетами нового зразку подаватимуться через візові центри: http://www.vfsglobal.com/lithuania/ukraine/english/contact_us.html з 23 червня 2015 року.

З 23 червня 2015 року документи щодо отримання національних віз (типу D) з метою роботи або навчання у Литві прийматимуться у Посольстві Литовської Республіки в Україні за попереднім електронним записом:

http://keliauk.urm.lt/evas/registracija/lt/ua/nacionaline_viza (литовською мовою), 

http://keliauk.urm.lt/evas/registracija/en/ua/nacionaline_viza (англійською мовою), 

http://keliauk.urm.lt/evas/registracija/ru/ua/nacionaline_viza (російською мовою).

 

Більше інформації про ВІС:

http://ec.europa.eu/dgs/home-affairs/what-we-do/policies/borders-and-visas/visa-information-system/index_en.htm