ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

ДІЯЛЬНІСТЬ КОНТАКТНОГО ПОСОЛЬСТВА НАТО У КИЄВІ РОЗПОЧАЛАСЬ КОНФЕРЕНЦІЄЮ ВИСОКОГ

30.01.2015 11:48

28 січня у Посольстві Литовської Республіки в Україні відбулась конференція «НАТО і Україна: можливості та перспективи», якою офіційно розпочалась діяльність представництва Литви як контактного Посольства НАТО.

 

«Це – не символічна функція. Литві доручена особливо важлива роль, тому намагатимемось активно долучитись до укріплення зв’язків НАТО і України. Впевнений, що незалежна, суверенна і стабільна Україна невід’ємно пов’язана з безпекою євроатлантичного простору,» - зазначив під час конференції Міністр Закордонних Справ Литовської Республіки Лінас Лінкявічюс.

Захід відкрили Тимчасовий Повірений у справах Литовської Республіки в Україні Гвідас Кєрушаускас і Заступник Посла Республіки Польща в Україні Даріуш Горчинські.  Представник Польщі передав Г.Кєрушаускасу символічний прапорець НАТО.

Привітавши Литву з цієї нагоди, Міністр Закордонних Справ України Павло Клімкін сказав, що «Україна є невід’ємною від НАТО. Нас пов’язують спільні цінності, Україна чітко визначилась щодо євроатлантичної інтеграції країни, тому для нас важливе найтісніше співробітництво з НАТО, також у введенні стандартів НАТО для укріплення безпеки та системи оборони країни».

У першій частині конференції, модератором якої була керівник Центру Інформації і документації НАТО в Україні Наталія Немилівська, питання розвитку особливого партнерства НАТО і України обговорили Заступник Міністра оборони Литовської Республіки Маріюс Велічка, В.о. Заступника міністра оборони України Леонід Голопатюк, Директор Офісу зв’язку НАТО у Києві Марчін Кожіел, Директор Інституту світової політики Альона Гетьманчук.

У сесії міністрів разом з Л.Лінкявічюсом і П.Клімкиним взяли участь Заступник секретаря Ради Національної безпеки і оборони України Олександр Литвиненко і колишній Міністр Закордонних Справ України Володимир Огризко, які обговорили роль України в архітектурі євроатлантичної безпеки. Сесію вів віце-президент Євроатлантичної Ради України Олег Кокошинський.

У заході взяли участь понад 100 осіб, серед них депутати Верховної Ради України, Посли країн НАТО і партнерів, представники міністерств закордонних справ и оборони, керівники неурядових організації та інші почесні гості.

Посольство виконуватиме функції контактного Посольства НАТО в України до 1 грудня 2016 року.