ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

Відбулося нагородження переможців ІІІ Міжнародного українсько-литовського конк

21.06.2018 09:13

20 червня 2018 року в Національному авіаційному університеті відбулось урочисте нагородження переможців і призерів ІІІ Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя».

ІІІ Міжнародний українсько-литовський конкурс малюнків «Здай кров заради життя» проводився у листопаді 2017 року – травні 2018 року на території України та Литовської Республіки.

Організаторами Конкурсу виступили: Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця», Литовський національний центр крові за сприяння та підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Міністерства культури України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Національного авіаційного університету.

У цьогорічному конкурсі взяли участь понад 4 тисяч учнів і вихованців загальноосвітніх і позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України та Литви.

Учасників урочистостей привітав Гвідас Кєрушаускас, Повноважний Міністр Посольства Литовської Республіки в Україні, який наголосив, що вражений великою кількість учасників конкурсу: саме це свідчить про небайдужість та обізнаність у такій великій справі як донорство. «Радий, що співпраця між Литвою й Україною у політичній, економічній, соціальній сферах має своє успішне продовження у культурному обміні між юними громадянами двох країн», - зауважив високопосадовець Посольства Литви в Україні.

Ростислав  Карандєєв, Державний секретар Міністерства культури України, також привітав присутніх: «Ми знаємо, що під час участі у конкурсі ви ознайомились з історією донорства в Україні та Литві, поповнили знання про кров, її компоненти, групи крові, а дорослих змусили замислитись про можливість бути донором крові та переконали, що здавати донорську кров абсолютно безпечно та навіть корисно для здоров’я. Важливим завданням конкурсу є формування у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни та на Міжнародному рівні; популяризація ідеї добровільного безоплатного донорства крові в Україні та Литві; формування здорового способу життя серед дітей і молоді; підвищення значущості ідеї єдності дружніх країн в очах молодих учасників заради миру та майбутнього».

Вітаючи учасників заходу, Володимир Ісаєнко, ректор Національного авіаційного університету, професор, доктор біологічних наук, кандидат технічних наук, заслужений працівник освіти України, зазначив, що проблема донорства в Україні є дуже актуальною, оскільки населення недостатньо обізнане у питанні донорства крові у зв’язку з його малим висвітленням. Тому поширення такої важливої інформації засобами художньої творчості є надзвичайно ефективною формою роботи. «Процес розвитку суспільства вимагає створення передумов для формування нових нетрадиційних компонентів у соціальній сфері, саме тому, ваша художня творчість є чудовим прикладом яскравого поширення соціальної діяльності», – підкреслив ректор НАУ. 

Отже, переможцями і призерами конкурсу стали наступні особи:

ІІІ місце:

Цалко Марія, учениця Сєвєродонецької школи І-ІІІ ступенів з поглибленним вивченням іноземних мов № 17 Луганської області (молодша вікова група);

Березанська Мелана, учениця Криворізького центру дитячої та юнацької творчості «Дивосвіт» Дніпропетровської області (молодша вікова група);

Капля Олександра, вихованка Позашкільного навчального закладу “Комунарський районний центр молоді та школярів” Запорізької міської ради Запорізької області (молодша вікова група);

Свєтлічна Катерина, учениця Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу Луганської області (старша вікова група).

ІІ місце:

Коленікова Марія, учениця Маріупольського ліцею-інтернату №14 Донецької області (молодша вікова група);

Соломка Сандра, учениця Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» (молодша вікова група);

Молошак Святослав, студент Чернівецького політехнічного коледжу (старша вікова група).

І місце:

Поставіков Вадим, студент Чернівецького політехнічного коледжу (старша вікова група);

Жогло Дарія, учениця Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Хмельницької області (молодша вікова група).

Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», асистент кафедри теорії та історії держави і права Національного авіаційного університету, заслужений працівник соціальної сфери України, також привітав переможців і призерів конкурсу, їх творчих наставників і вручив подяки за активну участь в проекті авторам найбільш оригінальних і креативних робіт. 

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.