ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

У Посольстві відзначили 29-ту річницю подій 13 січня

14.01.2020 12:11

Увечері 13 січня біля Посольства Литви у Києві запалав вогонь пам’яті жертв 13 січня та вшанування захисників свободи. Співробітники і гості Посольства пригадали події 1991 року, тих, хто загинув  за свободу і незалежність Литви.

«Завжди пам’ятатимемо значення  подій 13 січня для свободи Литви. Дякуємо людям України, які тими важкими днями були разом з нами і своїми акціями в Україні та Литві висловлювали солідарність з литовськими людьми. Відрадно, що кілька днів тому група українських добровольців, які захищали Верховну Раду Литви, були нагороджені державними нагородами Литовської Республіки», - зазначив Посол Марюс Януконіс.

13 січня  "5 канал" та литовський телеканал LRT транслювали спільний телемарафон між Україною і Литвою, присвячений боротьбі з російською агресією.  Під час нього збирались гроші для підтримки ЗСУ та цивільних, що постраждали під час війни на Сході України.

Вранці 13 січня Посольство долучилось до акції «Пам'ять жива, бо свідчить», і у вікнах будівлі Посольства запалали свічки пам’яті, єдності і перемоги.

11 січня, вшановуючи пам'ять загиблих 13 січня 1991 року захисників свободи Литви, у Києві відбувся забіг «Шляхом життя і смерті».