ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

Посольство Литви у Києві користуватиметься сонячною електроенергією

30.08.2019 18:24

28 серпня Посольство розпочало користуватись відновлювальною енергією сонця власного виробництва.

Сучасну сонячну електростанцію потужністю 11 кВт на даху Посольства встановило литовське підприємство „SoliTek“. У церемонії відкриття електростанції взяли участь Міністр енергетики Литовської Республіки Жігімантас Вайчюнас, Голова правління групи „Global BOD Group“ , що керує підприємством „SoliTek“, Відмантас Янулявічюс, Посол Литви в Україні Марюс Януконіс, Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук і Перший віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців Сергій Прохоров.

«Дякуємо за партнерство компанії „SoliTek“ і радіємо, що віднині Посольство завдяки сучасним технологіям буде більш незалежним у сфері енергопостачання. Джерело відновлювальної енергії сонця дозволить берегти навколишнє середовище та економити кошти державного бюджету. Це прекрасний приклад співпраці громадського сектору і бізнесу»,- зазначив Посол Марюс Януконіс.  

Сонячна електростанція вироблятиме до 11 тис. кВт електроенергії, яка одразу ж буде використана для щоденних потреб Посольства, тому електростанція працюватиме у режимі off-grid, не підключаючись до української національної електромережі.