ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

Міністр Закордонних Справ Литви Л. Лінкявічюс у Києві привітав обраного Президен

25.04.2019 14:45

25 квітня у Києві Міністр Закордонних Справ Литовської Республіки Лінас Лінкявічюс привітав обраного Президента України Володимира Зеленського.

«Велика підтримка народу в усіх регіонах України надає Вам унікальну можливість єднати країну, забезпечуючи територіальну цілісність і незалежність України, продовжуючи реформи, здійснюючи боротьбу з корупцією,  виконуючи Угоду про асоціацію з Європейським Союзом», - сказав Міністр, бажаючи новому керівнику України втілити у життя поставлені цілі. Міністр передав обраному Президенту подарунок від литовських волонтерів – перископ. Такі перископи, що куплені за зібрані жителями Литви кошти, на лінії фронту з Росією врятували життя не одного українського військового.  

Л. Лінкявічюс висловив впевненість, що будуть збережені близькі відносини та співпраця між Литвою і Україною. Міністр підкреслив, що Литва готова й надалі підтримувати Україну на її шляху до ЄС і НАТО.

Під час свого візиту до України Міністр Л. Лінкявічюс також зустрінеться з Президентом Петром Порошенком, Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом і Міністром Закордонних Справ Павлом Клімкіним.

За інформацією Міністерства Закордонних Справ Литовської Республіки