ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

Пленер на лінії фронту

27.09.2019 12:49

23-29 вересня 2019 року на Сході України у смт Станиця Луганська неподалік лінії розмежування відбувається перший литовсько-український художній пленер під назвою «Пленер на лінії фронту».

У пленері беруть участь по три художника з кожної країни, з Литви приїхали Грета Бєрнотайтє, Вігантас Халадаускас і Саулюс Паукштіс. Планується, що створені під час пленеру роботи експонуватимуться у виставкових залах Литви і України. Художники також провели уроки малювання й художні майстер-класи у місцевих середніх школах.  Проєкт виконується за підтримки Міністерства закордонних справ Литовської Республіки і Посольства Литовської Республіки в Україні.

Ця спільна литовсько-українська мистецька акція солідарності з місцевими жителями є продовженням підтримки Литви Східній Україні, що потерпає від військових дій. Починаючи з 2015 року завдяки проєктам гуманітарної допомоги і розвитку співпраці відбувся ремонт постраждалих від обстрілів будівель шкіл Луганської області, закупались навчальні матеріли, медичне обладнання, були організовані літні дитячі табори у Литві і Україні, виконувались культурні проєкти. Важливо, що до цієї допомоги вагомо долучаються литовські меценати та неурядові організації.