ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

У Києві урочисто відзначили річницю Конституції 3 Травня 1791 року

21.05.2017 13:05

17 травня 2017 року у Національній опері України посольства Литовської Республіки і Республіки Польща урочистим концертом відзначили 226-ту річницю підписання першої в Європі Конституції Республіки Обох Народів 3 Травня.

Під час святкового вечора оркестр «Київ-класик» під керівництвом народного артиста України, диригента Національної опери України Германа Макаренка і Національна заслужена академічна капела України «Думка» під керівництвом Героя України Євгена Савчука разом із запрошеними литовськими і польськими виконавцями виконали твори класичних та сучасних композиторів.

Гостей заходу, яких зібралося більше тисячі, привітали Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс і Посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло. В урочистостях взяла участь делегація Сейму Литовської Республіки на чолі з Головою групи дружби Сейму Литовської Республіки з Україною Юозасом Олєкасом, українські політики і державні діячі, представники дипломатичного корпусу, діячі культури і громадські активісти, члени литовського і польського товариств.

Литовський піаніст і правнук М.К. Чюрльоніса Рокас Зубовас виконав композицію з чотирьох творів Мікалоюса Константінаса Чюрльоніса «Космічна медіація», під час якої на екрані демонструвались картини композитора. У концерті взяв участь відомий польський баритон Адам Крушевські,  який виконав арії з опер С.Монюшки «Страшний двір» і «Слово честі».

Партнерами заходу стали Міністерство культури Литовської Республіки, Литовський інститут культури, компанії «Орлен Лєтува» і «Новус».