ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

В Україні урочисто відзначили 16 Лютого

17.02.2017 10:07

 

15 лютого 2017 року у Києві урочисто відзначили 99-ту річницю відновлення Литовської держави.

Гостей, які зібрались у Національній філармонії України, привітав Посол Литви в Україні Марюс Януконіс, який у своїй промові зазначив, що напередодні сторіччя сучасної Литви литовці розуміють ціну свободи так само добре, як і українці, котрі стикаються з зовнішньою агресією. «Литовці завжди були разом з народами, які цінують свободу, тому сьогодні Литва разом з Україною, яка захищає свою свободу і створює європейську державу», - сказав М.Януконіс.

Для гостей виступив «Джазовий квартет литовців світу», до складу якого увійшли Саулюс Пятрєйкіс, Аркадій Готесман, Раймондас Даугінас і Томас Ботирюс. Квартет вирізняється своєрідним музикальним стилем та різноманіттям: від литовських, кельтських, індійських, вірменських та слов’янських народних мотивів до імпровізацій на теми світової класики, які звучали під час концерту.

У заході взяли участь українські політики, офіційні особи, представники дипломатичного корпусу та міжнародних організацій, діячі культури, литовці України – загалом понад 600 осіб.