ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

Відбулась Церемонія нагородження переможців конкурсу фото-, відеоробіт «Україна

07.02.2017 10:03

 

Третього лютого у Києві відбулась Церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу фото-, відеоробіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді» та публічний перегляд кращих робіт конкурсу.

У церемонії взяли участь та вручали призи переможцям і призерам конкурсу: Віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе,  Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, голова Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» Павло Горінов, начальник відділу сценічного мистецтва Міністерства культури України Євгенія Крутоголов, заступник директора Центру інформації та документації НАТО в Україні Вікторія Цємінітє.

17 переможців і призерів Всеукраїнського конкурсу фото-, відеоробіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді» нагороджено за підсумками конкурсу заохочувальними поїздками до Штаб-квартири НАТО (м.Брюссель), Литовської Республіки та цінними подарунками.

Розпочинаючи церемонію, Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, зазначив: «Непередбачувано велика кількість робіт свідчить, що не тільки досягнуто основної мети, а й про те, що українські учні та студенти дійсно зрозуміли: НАТО – це не тільки оборона та зброя, це – солідарність, консенсус і довіра, які будуються на демократичних цінностях».

У свою чергу Віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе висловила сподівання, що конкурс стане традиційним і до нього будуть залучатися все більше молодих промоутерів українсько-натовських взаємин, які вже сьогодні є частиною опору агресії Російської Федерації.

Організаторами конкурсу виступили Посольство Литовської Республіки в Україні, Центр інформації та документації НАТО та Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця», Павло Горінов, голова правління якої зазначив, що конкурс проводився задля мотивації молодих українців дізнатись більше про НАТО – відкрити сторінку Альянсу й ознайомитися з діяльністю, завданнями та цінностями цієї організації.

Переможці і призери представили свої фото-, відеороботи, з якими вони перемогли серед близько 600 учасників конкурсу з усіх регіонів України (учні загальноосвітніх, позашкільних, студенти професійно-технічних, вищих навчальних закладів, громадських організацій).

Конкурс фото-, відеоробіт проводився у вересні-грудні 2016 року серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх, позашкільних, студентів 1-5 курсів професійно-технічних, вищих навчальних закладів України у двох .

Переможці і призери Всеукраїнського конкурсу фото-, відеоробіт

«Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді»

Глущенко Анна, учениця Криничанської середньої  загальноосвітньої школи №1 Дніпропетровської області.
Головата Аліна, студентка Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України.
Грінько Назар, студент Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради.
Зубко Руслана, учениця НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» смт. Велика Михайлівка Одеської області.
Калініченко Олександр, студент Державного професійно-технічного навчального закладу «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва».   
Клименчук Дар’я,  учениця Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 з поглибленим вивчення математики у 8-11 класах Дніпропетровської області.
Клюйко Анна, Яцковець Володимир, Буткевич Валентин, учні Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» Рівненської області.
Кохан Андрій, учень Рава-Руського професійного ліцею Львівської області.
Лупішко Ілона, учениця Конотопської гімназії Сумської області.
Назаренко Олексій,  учень Сумської СШ № 10 імені О.А.Бутка.
Павлюк Валерій, студент Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету.
Полігузов Аркадій, студент Державного навчального закладу «Запорізький професійний ліцей»
Русанєнко Петро, студент Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого.
Сомов Данило, учень Новотошківського НВК № 10 Попаснянської районної ради Луганської області.
Юркевич Наталія, учениця Черкаської загальноосвітньої школи № 5.