ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

В УЖГОРОДІ ВІДКРИВСЯ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР НАТО

31.03.2015 10:45

26 березня за участі делегації Міністерства оборони Литовської Республіки під керівництвом Заступника міністра оборони Маріюса Велічки, та представників Посольства Литовської Республіки в Україні в Ужгородському національному університеті відкрився Інформаційний центр НАТО. «Наразі Литва виконує функції контактного Посольства НАТО в Україні, тому намагаємось інформувати громадськість, зокрема молодь, про діяльність та цілі НАТО. Сподіваємось, відкриття центру в Ужгороді, діяльність якого допоміг відновити Почесний Консул Литовської Республіки у Закарпатській області, сприятиме розповсюдженню об’єктивної інформації та підвищенню зацікавленості студентів політикою безпеки,» - відзначив М.Велічка. Представники Литви відвідали Ужгород на запрошення Почесного Консула Литовської Республіки у Закарпатській області Віктора Гарапка. Делегація взяла участь у конференції з питань литовсько-українського співробітництва в Ужгородському національному університеті, зустрілася з керівництвом області та згаданого навчального закладу, з представниками 128-ої бригади ЗСУ, взяли участь у прес-конференції та в урочистому прийомі з нагоди Дня відновлення Незалежності Литви.

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.