ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

Більше третини жителів Литви чекають погіршення економічної ситуації

06.01.2021 08:54

Прохожие на улице в Вильнюсе

Незважаючи на те, що за місяць цей показник знизився на п'ять відсотків, погіршення чекають удвічі більше людей, ніж поліпшення
 
ВІЛЬНЮС, 6 січня - Sputnik. У грудні індикатор споживчої довіри в Литві незначно виріс. Про це повідомила прес-служба Департаменту статистики.
 
За даними відомства, в грудні цей показник становив мінус три і збільшився на один процентний пункт у порівнянні з листопадом, але залишився на чотири процентних пункти нижче, ніж у жовтні. У порівнянні з листопадом жителі оцінили перспективи фінансів домогосподарств і економічну ситуацію в країні трохи краще, але планували менше витрачати на більші покупки.
 
У грудні 23 відсотки населення заявили, що матеріальне становище їхніх домогосподарства покращився. Стільки ж жителів вважали, що воно погіршилося. У листопаді ці показники становили 22 і 21 відсотки відповідно.
 
"У грудні в порівнянні з листопадом населення дещо оптимістично оцінювало перспективи фінансового становища домогосподарств і економічної ситуації в країні. Оцінюючи перспективи фінансового становища домогосподарства на наступні 12 місяців, 22 відсотки населення очікували поліпшення фінансового становища свого домогосподарства, 14 відсотків думали, що буде гірше ( 21 і 15 відсотків відповідно в листопаді) ", - йдеться в повідомленні Депстата.
 
Покращення економічної ситуації в країні в найближчі 12 місяців очікує 21 відсоток населення, проте майже вдвічі більше жителів (40 відсотків) прогнозували погіршення ситуації. У листопаді ці показники становили 19 і 45 відповідно.
 
У грудні 23 відсотки населення вказали, що в найближчі 12 місяців планують витратити більше на такі покупки, як меблі або побутова техніка, ніж в минулому році. При цьому 21 відсоток жителів планує витрачати менше (в листопаді - 24 і 22 відсотки відповідно).
 
За рік (в порівнянні з груднем 2019 го) показник споживчої довіри знизився на чотири процентних пункти. За цей період частка населення, що очікує поліпшення економічної ситуації в країні, знизилася на п'ять процентних пунктів - з 26 до 21 відсотка. Частка тих, хто вважає, що ситуація погіршиться, збільшилася на 13 процентних пунктів (з 27 до 40 відсотків).
 
У грудні думка населення про очікувані зміни кількості безробітних в найближчі 12 місяців у порівнянні з попереднім місяцем дещо погіршилося. Частка населення, яке вважає, що їх кількість значно збільшиться, виросла з 16 до 19 відсотків. При цьому десять відсотків заявили, що кількість безробітних буде зменшуватися.