ПОЧЕСНИЙ КОНСУЛ
ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
У ХЕРСОНСЬКІЙ
ОБЛАСТІ

73025, м.Херсон, вул. Петренка, 18,
тел./факс +380552 417070,
ел. пошта: sekr@umoks.com

Попов Віктор Григорович

ПОПОВ Віктор Григорович

Почесний консул Литовської республіки у місті Херсон.

Консульський округ, в межах якого пан В.Г.Попов виконує функції Почесного консула, охоплює територію Херсонської області.

 

ПОСОЛЬСТВО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У КИЄВІ

У Києві відбулась щорічна зустріч представників литовських організацій України

04.12.2017 10:42

17 листопада 2017 року у Посольстві Литовської Республіки в Україні відбулась щорічна зустріч голів литовських товариств України.

Мета заходу – обговорити  результати діяльності за 2017 рік і плани на 2018 рік.  У плануванні діяльності на наступний рік найбільше уваги було приділено підготовці відзначення 100-річчя відновлення Литовської держави.  

Посол Марюс Януконіс привітав представників литовських організацій України, дякував їм за вагомий внесок у збереження литовських традицій, запросив литовців більш активно долучатись до наукового, культурного і громадського життя Литви. Учасники заходу були ознайомлені з культурною програмою діяльності Посольства на 2018 рік, отримали інформацію про конкурси проектів для закордонних литовських організацій, які об’явлені Міністерством закордонних справ Литовської Республіки і Міністерством освіти Литовської Республіки.

У заході взяла участь Голова Світового товариства литовців Даля Хенке, яка представила актуальні новини з життя литовців світу.

На зустріч прибули більше 20 представників литовських товариств з різних регіонів України.

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.